Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT IDC 75 B (EU), Кондензациска сушара, Бела, 7кг, 10 годин
Достапност:
Шифра: 68676
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 17,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

15,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 707 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 375 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
INDESIT IDC 75 B (EU), Кондензациска сушара, Бела, 7кг, 10 години гаранција на мотор, Електронски програматор, Автоматски нивоа на сушење, Индикатор за празнење на садот за вода, 16 програми, Eco time, тајмер, Бучност: 68дб, Енергетска класа Б, Димензии: 85x59.5x61 цм
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG