Бренд: Meliconi
Краток опис: Meliconi Torre Basic 656100, Држач за поставување машина за суше
Достапност:
Шифра: 55071

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Meliconi Torre Basic 656100, Држач за поставување машина за сушење алишта врз машина за перење алишта, Максимален товар 250кг., Произведено во ИТАЛИЈА, Универзален дизајн компатбибилен со повеќето машини кои имаат 60цм ширина и 60 до 45цм длабочина, Вклучен 6 метарски сигурносен појас за осигурување на уредите од пад, Лесна и брза инсталација
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it