Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje WHP62ES, Машина за перење алишта SLIM, ЛЦД Дисплеј, 6кг,
Достапност:
Шифра: 73980
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 18,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

16,490 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,416 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 729 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje WHP62ES, Машина за перење алишта SLIM, ЛЦД Дисплеј, 6кг, 1200 вртежи, 15 програми, SteamTech генератор на пареа, SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис, Автоматско препознавање на тежината на алиштата Total Weight Control, Центрифуга: Регулирање на бројот на вртење на центрифугата, Регулирање на температуратa, Ладно перење 15 степени, Волумен на барабан 43л, Сензори: Сензор за ниво на вода, Контрола на стабилност SCS, Заклучување - заштита за деца, Бучност 76дб, Годишна потрошувачка на ел. енергија 153 kWh, А+++ енергетска класа, Димензии 60x85x46 цм
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG