Бренд: ST
Краток опис: ST WM 8120MW XXL Superior Technology, Машина за перење алишта со
Достапност:
Шифра: 73327
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST WM 8120MW XXL Superior Technology, Машина за перење алишта со голема XXL врата, Бела боја, ЛEД Индикатори, 8кг, 1200 вртежи, XXL Многу голем барабан, Енергетска класа А+++, 23 програми + програма за самочистење, Tемпературна селекција, Интелигентни контроли, Димензии: 595x470x855 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela