Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje WHE74S3, Машина за перење алишта SLIM, ЛЦД Дисплеј, 7кг,
Достапност:
Шифра: 73253
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje WHE74S3, Машина за перење алишта SLIM, ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1400 вртежи, 15 програми, Автоматско препознавање на тежината на алиштата Total Weight Control, Центрифуга: Регулирање на бројот на вртење на центрифугата, Регулирање на температуратa, Ладно перење 15 степени, Волумен на барабан 43л, Сензори: Сензор за ниво на вода, Контрола на стабилност SCS, Заклучување - заштита за деца, Бучност 77дб, Годишна потрошувачка на ел. енергија 174 kWh, А+++ енергетска класа, Димензии 60x85x46 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm