Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA MFN80-S1405/C33E-EU(A3) NEBULA, Машина за перење алишта, б
Достапност:
Шифра: 73174
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
MIDEA MFN80-S1405/C33E-EU(A3) NEBULA, Машина за перење алишта, бела, XXL голема врата, ЛЕД Дисплеј, Капацитет 8кг, 1400 вртежи, 15 програми, бебе и спорт програма, Тајмер за одложено перење, Заклучување од деца, Бучност 60/79dB, 196 kWh годишна потрошувачка на ел. енергија, A+++ енергетска класа, Димензии 59.5x56.5x85 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela