Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON NS 703U W EU, Машина за перење алишта, Бела бој
Достапност:
Шифра: 73007
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON NS 703U W EU, Машина за перење алишта, Бела боја, 7кг, 1000 вртежи, Anti stain специјална програма за флеки која е ефикасна со над 100 видови флеки на 40 степени, А+++ енергетска класа, ЛЦД Дисплеј, Тајмер за одложено перење, 14 програми за перење, Антибактериска гума, Опција за заклучување, Бучност 51дб, 85x60x51цм
Напреден Филтер
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela