Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje WP 60S3, SLIM Машина за перење алишта, ЛЦД Дисплеј, Бела
Достапност:
Шифра: 72948
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje WP 60S3, SLIM Машина за перење алишта, ЛЦД Дисплеј, Бела боја, 6 кг, 1.000 вртежи, Електронски програматор, 16 програми, Регулирање на температурата, Регулација на вртежи, Заштита за деца, Економично перење, Автоматско регулирање на количеството на вода, Сензорска технологија (SensorIQ), Енергетска класа: A+++, Економичен програм 30С, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 440mm (44cm)
Напреден Филтер
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela