Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje WP703, Машина за перење алишта, ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1000 в
Достапност:
Шифра: 71825
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje WP703, Машина за перење алишта, ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1000 вртежи, 16 програми, WaveActive барабан, Волумен на барабан 54л, Заклучување - заштита за деца, Бучност 57дб, Годишна потрошувачка на ел. енергија 174 kWh, А+++ енергетска класа, Димензии 60x85x54.5 цм
Напреден Филтер
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela