Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TWM 1054, Машина за перење алишта, бела боја, ЛЦД Дис
Достапност:
Шифра: 71716
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TELEFUNKEN TWM 1054, Машина за перење алишта, бела боја, ЛЦД Дисплеј, 8кг, 1000 вртежи, Тајмер, Копче за одбирање број на вртежи, Копче за одбирање температура, 15 програми, Бучавост 58дб, А++ Енергетска класа, Заштита од протекување, Димензии 84,5x59,7x52
Напреден Филтер
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela