Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EWP1064TDW, Машина за перење на алишта, Бела боја, Бе
Достапност:
Шифра: 66152
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Electrolux EWP1064TDW, Машина за перење на алишта, Бела боја, Бела врата, 1.000 вртежи/мин, 6 кг зафатнина на барабанот, Графички ЛЦД Дисплеj, Бучност: 60dB/76dB, А++ енергетска класа, Електронска контрола, 16 програми за перење, одложено перење, Traditional технологија на перење, Димензии 600 x 500 x 850 mm (50cm)
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm