Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT IWC 71051 C ECO, Машина за перење алишта, Бела, 7кг, 100
Достапност:
Шифра: 64886
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT IWC 71051 C ECO, Машина за перење алишта, Бела, 7кг, 1000 вртежи, 3 потенциометри на контролната табла, Eco time, А+ енергетска класа, 16 програми, тајмер за одложено перење, 54x60x85цм
Напреден Филтер
LCD Дисплеј Не
Боја Бела Боја
Број на вртежи 1000 Вртежи
Енергетска Класа А + Енергетска Класа
Капацитет 7 Килограми
Тип Машини со предно полнење
Широчина 60 сантиметри STANDARD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela