Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL FWF 71253W EU, Машина за перење алишта, бела, Fresh ca
Достапност:
Шифра: 60493
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL FWF 71253W EU, Машина за перење алишта, бела, Fresh care + серија, Голем ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1200 вртежи, Fresh care технологија - ги одржува алиштата свежи цело време додека се во барабанот, Soft move движење на барабанот за максимална заштита на алиштата, тајмер, 14 програми, Програм за дамки на 15 степени, Color 15 степени програма, Заклучување од деца, Годична потрошувачка на ел. енергија 175 kWh, 84.5x59.5x57.5 цм, А+++ енергетска класа
Напреден Филтер
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela