Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EZB3430AOK, Вградна фурна, Црна со премаз против оста
Достапност:
Шифра: 74990
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 19,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

14,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,250 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 625 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Electrolux EZB3430AOK, Вградна фурна, Црна со премаз против оставање отпечатоци од прсти, Pop In/Out контролни копчиња кои се скриваат во фурната, ЛЦД Дисплеј, Вентилатор, Телескопски водилки, Рамномерно распоредување на воздухот во внатрешноста, Врата со двојно стакло, Тајмер со 5 опции, 9 функции на рерната, Пица мод, Моќност на фурната 2500W, Печење на две нивоа, Вклучени две тави + 1 решетка, Капацитет 57л, Енергетска класа А, Димензии 590 x 550 x 594 mm (60cm)
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Кичево
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG