Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje WHC 629 E4X, Самостоен ѕиден кујнски аспиратор, Essentia
Достапност:
Шифра: 74728
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 7,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

7,290 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 608 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 304 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje WHC 629 E4X, Самостоен ѕиден кујнски аспиратор, Essential либија, Инокс, 60 cm, Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 450 m3/h, Механичко управување, Број на степени на вентилаторот: 3, Инокс отпорен на отпечатоци од прсти, Копче за уклучување/исклучување на светлото, ЛЕД осветлување, Филтер за маснотии: Алуминиумски филтер, Бучност: 65 dB(A), Приклучна моќ: 112 W, Димензии (ШхВхД): 60 х 16.6 х 45 cm
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG