Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA OKP6547SH, Кос модерен асоиратор, Црн, Изработен преден па
Достапност:
Шифра: 73669
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 7,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

7,499 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 625 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 313 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HANSA OKP6547SH, Кос модерен асоиратор, Црн, Изработен преден панел од стакло, ЛЕД осветлување 2x 3.5W, 3 брзини, Капацитет на извлекување воздух 400 cb/m3, Алуминиумски филтер, Комплетно сензорско управување на допир, Тајмер, Режим на одвод и рециркулација, Клапна која спречува поврат на воздух, 120мм отовор, Бучност 58dB, Максимална моќност на мотор 128W
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG