Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux KOD3H70X, Вградна фурна Steam Bake 600 серија, Инокс,
Достапност:
Шифра: 73504
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 22,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

19,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 925 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 480 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Electrolux KOD3H70X, Вградна фурна Steam Bake 600 серија, Инокс, Plus Steam опција за Пареа, Pop In/Out копчиња на вовлекување, ЛЦД Дисплеј, Самочистење со Аквализа - со вода, Капацитет 72л, RING Вентилатор во фурна, Рамномерно распоредување на топол воздух во фурната, Меко затворање на вратата Velvet closing, Врата со двојно стакло, Тајмер со 5 сетирања, Телескопски водилки на едно ниво, 9 функции на рерната, Пица мод, Печење на три нивоа, Turbo Grill, Вклучени две тави + решетка, Инокс кој не остава отпечатоци, Звучна сигнализација за траење на програмата, Енергетска класа А, Димензии 594 x 569 x 594 мм
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Кавадарци
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG