Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA WQP12-5201-DW, Самостоечка машина за миење садови, Бела бо
Достапност:
Шифра: 73358
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
MIDEA WQP12-5201-DW, Самостоечка машина за миење садови, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, 60 цм, 12 комплети, 6 програми (Интензивна, Еко, Брза, 90мин и програма за стакло, Самочистење), Половично полнење, Extra drying специјална функција, електронска контрола, Тајмер, заклучување од деца, горна кошница која може да се сетира дополнително, горна и долна прскалка, А+ енергетска класа, Бучност: 52dB(A), самочистечки филтер, anti flow, омкенувач за вода, Димензии 60x60x84,5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm