Бренд: Ariston
Краток опис: ARISTON LYDOS R 80 V 1,8K EU, Eлектричен бојлер, 80л, MADE IN IT
Достапност:
Шифра: 73181
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 6,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

6,199 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 517 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 259 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ARISTON LYDOS R 80 V 1,8K EU, Eлектричен бојлер, 80л, MADE IN ITALY, 1.8 КW, ЛЕД Интерфејс на предна страна, Емајлиран челичен резервоар со титаниум тестиран до 16 бари, Голема Магнезиумска Анода, Nanomix технологија која спречува нововлезената ладна вода да се измеша со веќе топлата вода (до 15л повеќе топла вода), Полиуретанска изолација CFC Free, Хидрауличен сигурносен вентил до 8 бари, Надворешен Термостат за одбирање температура, Максимална температура 75 степени, Загревање за 2ч 11 минути до 60 степени, бела боја, Димензии ВxШxД 77.3x45x48 цм тежина 20.5кг, IPX3 ниво на заштита
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG