Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT DIFP 8T94 Z, Целосно Вградна машина за миење садови, ЛЦД
Достапност:
Шифра: 72876
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT DIFP 8T94 Z, Целосно Вградна машина за миење садови, ЛЦД Дисплеј, 14 комплети, 60цм, 8 програми, Extra Hygiene програма со 72 степени температура на вода, Baby care програма, Индикатори за сол и сјај, Флексибилна горна кошница, Кошница за прибор, Тајмер за одложено миење, speed + технологија, 266 kWh потрошувачка на ел. енергија годишно, Бучност 46dB, А++ енергетска класа, 82x60x55.5цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm