Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA HS-218FN SILVER, Вертикален замрзнувач, сребрена боја, Нет
Достапност:
Шифра: 72688
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 16,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

14,499 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,209 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 605 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
MIDEA HS-218FN SILVER, Вертикален замрзнувач, сребрена боја, Нето капацитет 165л, 5 транспарентни фиоки + горен дел за пица, Механичка контрола на температурата, ЛЕД осветлување, Реверзибилна врата, A+ енергетска класа, Димензии 143x55x55цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG