Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON AQD1071D 69 EU/A, Машина за перење и сушење али
Достапност:
Шифра: 72562
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON AQD1071D 69 EU/A, Машина за перење и сушење алишта, AQUALTIS серија, бело/сребрена со црна врата, Super silent ИНВЕРТЕР МОТОР, 10кг перење, 7кг сушење, 1600 вртежи, ЛЦД дисплеј, ИНВЕРТЕР МОТОР со 10 години гаранција, Direct injection технологија, 16 прогами за перење, тајмер за одложен старт до 24 часа, 3 нивоа на сушење, автоматско одредување на тежината на облеката, регулација на температура и центрифуга, анти пена технологија, eco tech, woolmark platinum care програма, care сензор, систем за избелување на алишта, заклучување на вратата, термички анти шок систем, амортизери, трофазен мотор, самочистечка пумпа за вода, заштита од протекување, енергетска класа A, 60x85x61.5цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt