Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT DSFO 3T224 C, Машина за миење садови, Бела, ЛЦД Дисплеј,
Достапност:
Шифра: 72519
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT DSFO 3T224 C, Машина за миење садови, Бела, ЛЦД Дисплеј, 45цм, 10 комплети, 10 програми, Половично полнење, Дигитален Тајмер, eXtra серија со Прилагодлива горна кошница што се вади, Миење со хидраулична технологија која ги вади и најупорните дамки, Индикатори за сол и сјај, Годишна потрошувачка на ел. eнергија 212kWh, Потрошувачка на вода 9л, Бучност 44дб, А++ енергетска класа, 85x60x45
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm