Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON FA5 844 JH IX HA, Вградна фурна, Инокс, LCD Дис
Достапност:
Шифра: 72518
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON FA5 844 JH IX HA, Вградна фурна, Инокс, LCD Дисплеј, POP IN/POP OUT копчиња на вовлекување, 9 програми, XXL Рерна 71 литри, Самочистење со помош на пареа ХИДРОЛИЗА, Електронски тајмер, Вентилатор, Turbo grill, Multi flow технолгија на рамномерно распоредување на топлиот воздух на сите нивоа, Енергетска класа А+, Двојно стакло, Димензии 59.5x59.5x55.1 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm