Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT DSFE 1B10, Машина за миење садови, Бела, 45цм, 10 компле
Достапност:
Шифра: 72383
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT DSFE 1B10, Машина за миење садови, Бела, 45цм, 10 комплети, 8 програми, Половично полнење, Прилагодлива горна кошница, Индикатори за сол и сјај, Годишна потрошувачка на ел. eнергија 238kWh, Потрошувачка на вода 11.5л, Бучност 49дб, А+ енергетска класа, 85x60x45
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm