Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON HKIO 3C21 C W, Целосно Вградна машина за миење
Достапност:
Шифра: 72343
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON HKIO 3C21 C W, Целосно Вградна машина за миење садови, ИНВЕРТЕР мотор, 14 комплети, 60цм, 9 програми, температури, ЛЦД Дисплеј, Тајмер, Бучност 41децибели, индикатор за сјај и сол, Половично полнење, Aquastop заштита од проткување, А++ енергетска класа, 82x60x57цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela