Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON HFO 3T222 WG, Самостоечка Машина за миење садов
Достапност:
Шифра: 72341
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON HFO 3T222 WG, Самостоечка Машина за миење садови, бела, 60цм, ИНВЕРТЕР мотор, ЛЦД Дисплеј, 14 комплети, 10 програми, тајмер, Половично полнење, самочистечки филтер, телескопски систем на извлекување на корпата, Flexi load, 3D Zone wash, Бучност 42дб, Годишна потрошувачка на ел. енергија 266kWh, A++ енергетска класа, Димензии 85x59.7x59 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm