Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AMW 730 NB, Вградна микробранова печка со грил, Црна,
Достапност:
Шифра: 71941
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AMW 730 NB, Вградна микробранова печка со грил, Црна, Absolute дизајн, 6th sense технологија со 6th sense централно копче, ЛЦД Дисплеј, 31л капацитет, 1000W моќност, 800W моќност на грил, 8 нивоа на моќност, програма за крцкаво криспи печење, ротирачка чинија 32.5цм, електронски контроли, тајмер, заклучување од деца, 3Д дистрибуција на брановите, 38.5x59.5x46.8 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm