Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux LFP216S, Телескопски Аспиратор на извлекување, INOX,
Достапност:
Шифра: 71783
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 7,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

6,399 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 534 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 267 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Electrolux LFP216S, Телескопски Аспиратор на извлекување, INOX, Контрола со лизгање на копче, 3 степени на брзина, 280м/3 на час, ЛЕД осветлување, Aлуминиумски филтер кој може да се пере, Бучност: 61dB, Димензии 598 x 284 x 179 mm (60см)
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Свети Николе
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG