Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL ADG 321 IX, Вградна машина за миење садови, 45цм, ЛЦД
Достапност:
Шифра: 71762
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL ADG 321 IX, Вградна машина за миење садови, 45цм, ЛЦД Дисплеј, 10 комплети, 6 програми, Тајмер, самочистечки филтер, 82x44.8x57 цм, А+ енергетска класа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm