Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON ENBGH 19223FW, Фрижидер со долна комора, 70цм ш
Достапност:
Шифра: 71204
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON ENBGH 19223FW, Фрижидер со долна комора, 70цм ширина, ЛЦД Дисплеј, INOX, TOTAL NO FROST, 15 години гаранција на компресор мотор, Нето зафатнина 450л, 302л фрижидерски дел, 148л замрзнувач, Super freeze, Super cool, Електронска контрола на температурата, Humidity control контрола на влажност, Holiday program, Фиока со Food fresh zone 0 степени, Бучност 43 децибели, антибактериска заштита, Hygiene control, А+ енергетска класа, фиоки за зеленчук, 18 часа конзервација после пад на струја, R600 гас, Димензии: 196x70x76цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela