Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON ENTMH 19221FW, Фрижидер со горна комора, Инокс,
Достапност:
Шифра: 71191
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON ENTMH 19221FW, Фрижидер со горна комора, Инокс, NO FROST, Kапацитет 378л, 316л фрижидерски дел, 62л замрзнувач, антибактериска заштита, hygiene control, 9 часа конзервација после пад на струја, Бучност 46дб, А+ енергетска класа, Димензии: 190x70x71,5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela