Бренд: ST
Краток опис: ST CHOG-60GXM, Superior Technology, Аспиратор со оџак и овално т
Достапност:
Шифра: 71128
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST CHOG-60GXM, Superior Technology, Аспиратор со оџак и овално транспарентно стакло, Инокс, Механички контроли, 3 степени на брзина, Капацитет 450 м/3 на час, 1 Мотор 135W, Светло 2x18W Халогено осветлување, 120мм отвор, Филтер Алуминиумска касета, Димензии: 60 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt