Бренд: ST
Краток опис: ST CH-60XM, Superior Technology, Аспиратор со оџак, INOX, Контро
Достапност:
Шифра: 71127
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST CH-60XM, Superior Technology, Аспиратор со оџак, INOX, Контрола со притискање на дугме, 3 степени на брзина, Капацитет 350м/3 на час, 1 Мотор 125W, 1 Вентилатор, Тотална моќност 190W, Светло 2x18W Халогено осветлување, 120мм отвор, Филтер Алуминиумска касета, Димензии: 60 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • it tv
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel