Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA AMM20BEIH, Вградна микробранова печка, Модел 2017, Инокс,
Достапност:
Шифра: 70929
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA AMM20BEIH, Вградна микробранова печка, Модел 2017, Инокс, 20л, ЛЦД Дисплеј, електронски контроли, DeFrost програма, тајмер, брз нивоа на моќнстарт, 8 програми, 5 нивоа на моќност, 800W, 1000W грил, 595мм 385мм 320мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm