Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL B TNF 5011 OX, Комбиниран фрижидер со долна комора, 7
Достапност:
Шифра: 70856
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL B TNF 5011 OX, Комбиниран фрижидер со долна комора, 70цм ширина, ИНОКС, Мотор со 5 години гаранција, 6th sense Fresh control технологија, Total No Frost, Тотал нето капацитет 450л - 302л фрижидерски дел/148л замрзнувачки дел, Multiflow, Aларм за птворена врата, Држач за шишиња, заклучување од деца, А+ енергетска класа, Бучност 43дб, Димензии 195x70x75.5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm