Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TWM 10791, Машина за перење алишта ПРЕМИУМ, бела боја
Достапност:
Шифра: 70348
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TELEFUNKEN TWM 10791, Машина за перење алишта ПРЕМИУМ, бела боја, Голем ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1000 вртежи, Тајмер, Копче за одбирање број на вртежи, Копче за одбирање температура, 15 програми, Бучавост 58дб, А+ Енергетска класа, Заштита од протекување, Димензии 84,5x59,7x52,7 цм
Напреден Филтер
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela