Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON ENBLH 19211 FW, Фрижидер со долна комора, 70цм
Достапност:
Шифра: 70227
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON ENBLH 19211 FW, Фрижидер со долна комора, 70цм ширина, Бел, TOTAL NO FROST, Нето зафатнина 444л, 300л фрижидерски дел, 144л замрзнувач, 10 ЛЕД контроли, Super freeze, Super cool, контрола на температурата, holiday program, 43децибели, антибактериска заштита, hygiene control, А+ енергетска класа, фиоки за зеленчук, 19 часа конзервација после пад на струја, R600 гас, Димензии: 195.5x74x71.5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela