Бренд: SHARP
Краток опис: SHARP ES-FA7103W3, Машина за перење алишта, бела боја, ЛЦД Диспл
Достапност:
Шифра: 69939
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SHARP ES-FA7103W3, Машина за перење алишта, бела боја, ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1000 вртежи, Тајмер, Копче за одбирање температура, 18 програми, Анти алергиска програма, Бучавост 58дб, А+++ Енергетска класа, Заштита од протекување, Димензии 84,5x59,7x52,7 цм
Напреден Филтер
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela