Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AKR 643 GY, Телескопски аспиратор на извлекување, Инок
Достапност:
Шифра: 69489
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AKR 643 GY, Телескопски аспиратор на извлекување, Инокс, 60цм, 2 мотори, 2 светилки, 3 брзини, капацитет 380м3, Механички команди, 17.3x59.8x27.5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm