Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT B 18 A1 D/I, Вграден фрижидер со долна комора, Нов Mодел
Достапност:
Шифра: 69450
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT B 18 A1 D/I, Вграден фрижидер со долна комора, Нов Mодел 2016, бел, 275л, 195л фрижидерски дел, 80л замрзнувач, hygiene control, 35децибели, А+ енергетска класа, 174 x 55 x54 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm