Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL FSCR80423, Машина за перење алишта со 6th Sense ZEN te
Достапност:
Шифра: 69233
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL FSCR80423, Машина за перење алишта со 6th Sense ZEN technology Direct drive ИНВЕРТЕР мотор со ДОЖИВОТНА гаранција, бела со хромирана лајсна на вратата, Голем ЛЦД Дисплеј, 8кг, 1400 вртежи, целосно електронски контроли на допир, тајмер, Fresh care технологија за секогаш свежи алишта, Soft move нежно движење на облеката во барабанот, Програм за дамки на 15 степени, Color 15 степени програма, анти бактериски програм, Еко монитор - индикатор за потрош. на ел. енергија од избраниот програм, Препораки за дозирање, Заклучување од деца, А+++ - 10% енергетска класа, 84.5x59.5x64 цм
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG