Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON RSG 925 JS, NATIS, Машина за перење алишта, Бел
Достапност:
Шифра: 69224
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON RSG 925 JS, NATIS, Машина за перење алишта, Бела - црнo/сива боја околу барабанот, ИНВЕРТЕР МОТОР, 9кг, 1200 вртежи, А+++ -10% енергетска класа, голем ЛЦД Дисплеј, одложен старт до 3/6/9 часа, Direct injection + Direct motion technology (отстранува над 100 најтешки флеки на само 20 степени, со што максимално се сочувува бојата и материјалот на алиштата), 16 програми за перење, Програми против алергија, против пена, самочистење програма, 3 еко програми, бебе програма, брзо перење 30Ц, микс 60 програма, опција Super wash, програма Woolmark platinum care за перење на алишта кои се перат само рачно, Super silent Бучност 54дб, 59.5x60.5x85цм
Напреден Филтер
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt