Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT I6VMC6A(W)/GR, Електричен стаклокерамички шпорет, Бела б
Достапност:
Шифра: 68443
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT I6VMC6A(W)/GR, Електричен стаклокерамички шпорет, Бела боја, 60цм, Pop in Pop out копчиња на вовлекување, ЛЦД Дисплеј, Вентилатор во рерната, 11 функции на рерната, 61Л, Тајмер, Самочистечки Каталитички ѕидови, 6200W, А енергетска класа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm