Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON AQD970F 697 EU, Машина за перење и сушење алишт
Достапност:
Шифра: 68370
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON AQD970F 697 EU, Машина за перење и сушење алишта, AQUALTIS серија, бело/сребрена со црна врата, Super silent ИНВЕРТЕР МОТОР со 10 години гаранција, 9кг перење, 7кг сушење, 1600 вртежи, ЛЦД дисплеј, 16 прогами за перење, тајмер за одложен старт до 24 часа, 3 нивоа на сушење, автоматско одредување на тежината на облеката, регулација на температура и центрифуга, анти пена технологија, eco tech, woolmark platinum care програма, care сензор, систем за избелување на алишта, заклучување на вратата, термички анти шок систем, амортизери, трофазен мотор, самочистечка пумпа за вода, заштита од протекување, енергетска класа A, 60x85x61.5цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm