Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON ENBYH 19323FW O3, Фрижидер со долна комора, 70ц
Достапност:
Шифра: 68022
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON ENBYH 19323FW O3, Фрижидер со долна комора, 70цм ширина, ЛЦД Дисплеј, INOX, TOTAL NO FROST, Нето зафатнина 449л, 301л фрижидерски дел, 148л замрзнувач,Super freeze, Super cool, контрола на температурата, holiday program, 40децибели, антибактериска заштита, hygiene control, А++ енергетска класа, фиоки за зеленчук, 18 часа конзервација после пад на струја, R600 гас, Димензии: 195x74x70цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela