Бренд: TurboAir
Краток опис: TurboAir TT14 LX/GRX/F/60, Made in ITALIA, Телексопски аспиратор
Достапност:
Шифра: 67653
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TurboAir TT14 LX/GRX/F/60, Made in ITALIA, Телексопски аспиратор, INOX, 60цм, Електронски контроли - 3 брзини, Две халогени светилки 2x 28W, 1 мотор, филтер за маснотии кој се мие - вклучен, активен јаглен филтер опционално, 120мм отвор за воздух, Димензии 60x28x18 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela