Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT DFG 26B10 EU, Машина за миење садови, Бела боја, 60цм, 1
Достапност:
Шифра: 67384
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT DFG 26B10 EU, Машина за миење садови, Бела боја, 60цм, 13 комплети, 6 програми, Тајмер до 9 часа, Индикатор за сол и сјај, А+ енергетска класа, Бучност 51 дб, Димензии 60x60x85 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm