Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje WA 72 SY2W, Simplicity 2 Машина за перење алишта, Бела б
Достапност:
Шифра: 66594
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje WA 72 SY2W, Simplicity 2 Машина за перење алишта, Бела боја, 7кг, 1200 вртежии, ЛЕД дисплеј, Сервисна дијагностика, Заклучување - заштита од деца (CDP), Одложен почеток на перење (24 часа), Звучен сигнал, Регулирање на температурата, Регулирање на бројот на вртежи, Програм за самочистење, Памтење на програмите, 16 програми, AdaptWash: Интелигентен систем на памтење, TotalWeight - автоматско препознавање на тежината на алиштата, Автоматско регулирање на количеството на вода, Систем за контрола на стабилноста (SCS), Делумен Aqua STOP, Заштита од прелевање, Енергетска класа: А+++, Димензии (Ш x В x Д): 60 x 85 x 60 cm
Напреден Филтер
LCD Дисплеј Да
Боја Бела Боја
Број на вртежи 1200 Вртежи
Енергетска Класа А +++ Енергетска Класа
Капацитет 7 Килограми
Широчина 60 сантиметри STANDARD
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm