Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT H 461 IX, Телескопски Аспиратор на извлекување, INOX, 3
Достапност:
Шифра: 65904
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT H 461 IX, Телескопски Аспиратор на извлекување, INOX, 3 брзини, 242м3 капацитет, Алуминиумски филтер, 1 мотор, 56 децибели, 120мм отвор за воздух, Светло - 2 светилки од 28W, 2 филтри за мансотии кои се мијат, Можност за јаглен филтер, Димензии 60x18x29.5 цм
Напреден Филтер
Боја INOX/Сребрена Боја
Широчина 60
Тип Вградни телескопски
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm